Филтри -

Амбулантни возила FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Амбулантни возила FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.210 € PLN 99.900 PLN
Седишта 5
Година 2015 Километража 174000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
12.430 € PLN 55.900 PLN
Носивост 870 кг Седишта 5
Година 2016 Километража 258000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 04/2019 Километража 100000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 402340 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Седишта 5
Година 2015-10 Километража 472000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 234108 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 4
Година 06/2019 Километража 168419 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 269867 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
амбулантно возило FIAT DUCATO 42 MAXI MULTIJET
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 378413 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 8+CAMILLA
Година 02/2017 Километража 387000 км Сила
Шпанија, Alagón
ново амбулантно возило FIAT Doblo 1.6 SX L2H2 ambulans ново амбулантно возило FIAT Doblo 1.6 SX L2H2 ambulans
2
Контактирајте го продавачот
52.250 € PLN 235.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 10/2017 Километража 212000 км Сила
Франција, COMMERCY
амбулантно возило FIAT DUCATO L2H2 - 2017 - 212 000 km амбулантно возило FIAT DUCATO L2H2 - 2017 - 212 000 km амбулантно возило FIAT DUCATO L2H2 - 2017 - 212 000 km
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража 220000 км Сила
Франција, COMMERCY
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се