Филтри -

Амбулантни возила FIAT

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила FIAT: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 20.000 PLN
Седишта 4
Година 2010 Километража 180000 км Сила 120 кс
Полска, Chomranice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 09/2018 Километража 84200 км Сила 145 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 05/2015 Километража 214000 км Сила 130 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 02/2018 Километража 237000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 8 +CAMILLA
Година 01/2011 Километража 250000 км Сила 120 кс
Шпанија, La Vall d'Uixó
Контактирајте го продавачот
17.160 € GBP 14.500 GBP
Година 2015 Километража 225838 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 10/2016 Километража 236000 км Сила 150 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2014 Километража 207880 км Сила 150 кс
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2015 Километража 257073 км Сила 150 кс
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила 120 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило FIAT Ducato AMBULANCE  WİTH FULL EQUİPMENT ново амбулантно возило FIAT Ducato AMBULANCE  WİTH FULL EQUİPMENT ново амбулантно возило FIAT Ducato AMBULANCE  WİTH FULL EQUİPMENT
3
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 1575 кг Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 20 км Сила 130 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
амбулантно возило FIAT PETBULANCE AMBULANCE
1
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Година 2020 Километража Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
Контактирајте го продавачот
14.200 € GBP 12.000 GBP
Година 2013 Километража 113864 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Евро Euro 6 Седишта 6 + CAMILLA
Година 11/2016 Километража 425000 км Сила 150 кс
Шпанија, Antequera
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се