Филтри -

Амбулантни возила CITROEN од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила CITROEN: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 04/2017 Километража 250000 км Сила 165 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 11/2014 Километража 240000 км Сила 150 кс
Франција, COMMERCY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 4
Година 10/2008 Километража 404000 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 03/2017 Километража 180000 км Сила 150 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
54.650 €
Година 2019 Километража 878 км Сила 96 kW
Словенија
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 04/2019 Километража 5 км Сила 73 kW
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 01/2019 Километража 13 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Седишта 6
Година 01/2019 Километража 12 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2019 Километража 15 км Сила 121 kW
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
22.680 € Без ДДВ
Седишта 5
Година 04/2019 Километража 260 км Сила
Хрватска, Buzet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се