Филтри -

Аеродромски пожарни од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромски пожарни: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на каросерија Ziegler Модел Z8 Седишта 3
Година 2018 Километража Сила 960 kW
Холандија, Winschoten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 4
Година 1995 Километража 36651 км Сила 640 кс
Германија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Angloco Модел RIV Седишта 4
Година 04/2020 Километража 2000 км Сила 550 кс
Обединето Кралство
аеродромска пожарна MAN 36.999  Panther
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Rosenbauer Модел PANTHER Седишта 3
Година 2004 Километража 19600 км Сила 999 кс
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Rosenbauer Модел Panther Седишта 4
Година 2017 Километража Сила 700 кс
Обединето Кралство
аеродромска пожарна Carmichael Cobra 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Седишта 4
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 08/1996 Километража 31069 км Сила 1207 кс
Обединето Кралство, west yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Angloco Модел MAC 11 6X6 Седишта 3
Година 08/1996 Километража 50001 км Сила 1207 кс
Обединето Кралство, west yorkshire
аеродромска пожарна Carmichael Cobra 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство
аеродромска пожарна Carmichael Cobra 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Carmichael Модел Cobra 2 Седишта 4
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство
аеродромска пожарна Carmichael Cobra 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Carmichael Модел COBRA 2 Седишта 4
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство
аеродромска пожарна KRONENBURG MAC 8
1
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство
аеродромска пожарна MERCEDES-BENZ Rosenbauer Simba 12000 аеродромска пожарна MERCEDES-BENZ Rosenbauer Simba 12000
2
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Sides
Година 05/1997 Километража 39000 км Сила 530 кс
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се