Филтри -

Аеродромски камиони за кетеринг, камион за кетеринг

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромски камиони за кетеринг: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аеродромски камион за кетеринг IVECO FFG
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ Doll
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 29800 км Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ MALLAGHAN аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ MALLAGHAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2010 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг DOLL Mitsubishi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 85000 км Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг IVECO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Starnmeer
аеродромски камион за кетеринг ISUZU "AEREX" Hi-Lift Catering Truck (Drop Cab Version)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/1998 Километража Сила
Малезија, Shah Alam
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се