Филтри -

Аеродромски автобуси од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромски автобуси: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 17
Година 08/2003 Километража 42076 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 9
Година 06/2008 Километража Сила
Германија, Montabaur
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Montabaur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2021 Километража Сила
Германија, Tornesch
аеродромски автобус COBUS 3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 1996-06 Километража 97 км Сила
Германија, Isterberg
аеродромски автобус COBUS 3000 für Ersatzteile за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996-06 Километража 97 км Сила
Германија, Isterberg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се