Филтри -

Аеродромски автобуси

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромски автобуси: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 122+16
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 17
Година 08/2003 Километража 42076 км Сила 136 кс
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 9
Година 06/2008 Километража Сила 290 кс
Германија, Montabaur
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила 250 кс
Германија, Montabaur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2021 Километража Сила
Германија, Tornesch
аеродромски автобус COBUS 3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 1996-06 Километража 97 км Сила
Германија, Isterberg
аеродромски автобус COBUS 3000 für Ersatzteile за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996-06 Километража 97 км Сила
Германија, Isterberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се