Machineryline » Аеродромска опрема » Аеродромска опрема од Германија
Филтри -

Аеродромска опрема од Германија

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромска опрема од Германија: 55 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Машина за сервисирање тоалети
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 120065 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромска пожарна
Година 1995 Километража 36651 км Сила 640 кс
Германија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
блокатор на тркала Oehler Unterlegkeil (3 Stück) блокатор на тркала Oehler Unterlegkeil (3 Stück)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Блокатор на тркала
Година Километража Сила
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1985-01-01 Километража Сила 265 кс
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Авионска цистерна за гориво
Евро Euro 2
Година 1999-01-01 Километража Сила 301 кс
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Одмрзнувач на авион
Година 1996-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Одмрзнувач на авион
Година 1992 Километража Сила 8 кс
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Влекач за авионски багаж
Година 2005 Километража 25839 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Engel & Engel GmbH
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година Километража Сила 278 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година Километража Сила 326 кс
Германија, Bovenden
аеродромска пожарна MAN 36.999  Panther
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромска пожарна
Година 2004 Километража 19600 км Сила 999 кс
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Аеродромски автобус
Евро Euro 3
Година 08/2003 Километража 42076 км Сила 136 кс
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Влекач за авионски багаж
Година 2010-07 Километража 1600 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Влекач за авионски багаж
Година 2010-07 Километража 3439 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 17000 км Сила 425 кс
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се