Филтри -

Аеродромска опрема MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромска опрема MERCEDES-BENZ од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Машина за сервисирање тоалети
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 120065 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ Flughafen Kehrmaschine машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ Flughafen Kehrmaschine машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ Flughafen Kehrmaschine
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Година 08/2002 Километража 18000 км Сила
Германија, Issum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1992-01-01 Километража Сила 290 кс
Германија, Sittensen
машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ 1831 AK Flughafen-Kehrmaschine машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ 1831 AK Flughafen-Kehrmaschine
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 19000 км Сила 310 кс
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулифт
Година 2002-10 Километража 18360 км Сила 136 кс
Германија, Heeslingen-Boitzen
аеродромска пожарна MERCEDES-BENZ Rosenbauer Simba 12000 аеродромска пожарна MERCEDES-BENZ Rosenbauer Simba 12000
2
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Аеродромска пожарна
Година 1992 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Амбулифт
Евро Euro 2
Година 1997-04 Километража 122000 км Сила 170 кс
Германија, Korschenbroich-Glehn
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Година 1996 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ Doll
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 29800 км Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ MALLAGHAN аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ MALLAGHAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Евро Euro 4
Година 2010 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1987 Километража 29210 км Сила 280 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1988 Километража 28895 км Сила 280 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се