Филтри -

Аеродромска опрема MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромска опрема MERCEDES-BENZ: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Машина за сервисирање тоалети
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 120065 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1993-09-18 Километража 13250 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
17 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Одмрзнувач на авион
Година 1999 Километража Сила
Франција, AURILLAC
машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ Flughafen Kehrmaschine машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ Flughafen Kehrmaschine машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ Flughafen Kehrmaschine
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Година 08/2002 Километража 18000 км Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1992-01-01 Километража Сила 290 кс
Германија, Sittensen
машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ 1831 AK Flughafen-Kehrmaschine машина за чистење аеродроми MERCEDES-BENZ 1831 AK Flughafen-Kehrmaschine
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 19000 км Сила 310 кс
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулифт
Година 2002-10 Километража 18360 км Сила 136 кс
Германија, Heeslingen-Boitzen
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 01/2001 Километража Сила
Франција, AURILLAC
аеродромска пожарна MERCEDES-BENZ Rosenbauer Simba 12000 аеродромска пожарна MERCEDES-BENZ Rosenbauer Simba 12000
2
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Аеродромска пожарна
Година 1992 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Амбулифт
Евро Euro 2
Година 1997-04 Километража 122000 км Сила 170 кс
Германија, Korschenbroich-Glehn
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Година 1996 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг MERCEDES-BENZ Doll
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 29800 км Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1987 Километража 29210 км Сила 280 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Година 1988 Километража 28895 км Сила 280 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулифт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Howden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се