Филтри -

Аеродромска опрема MAN од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромска опрема MAN: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 2500 км Сила
Шпанија, Valdemoro
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
аеродромска пожарна MAN 36.999  Panther
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромска пожарна
Година 2004 Километража 19600 км Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 2
Година 10/2005 Километража 10130 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Аеродромски автобус
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Montabaur
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Машина за сервисирање тоалети
Година 1998 Километража 128388 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Година 1994 Километража 38000 км Сила
Полска, KIEŁCZYGŁÓW
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
друга аеродромска опрема MAN Zellinger Lavatory Truck друга аеродромска опрема MAN Zellinger Lavatory Truck
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга аеродромска опрема
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 23690 м/ч Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
блокатор на тркала MAN блокатор на тркала MAN
2
Контактирајте го продавачот
7,75 €
Блокатор на тркала
Година Километража Сила
Холандија, Vuren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се