Филтри -

Аеродромска опрема IVECO

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Аеродромска опрема IVECO: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Авионска цистерна за гориво
Година 1990 Километража 237000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулифт
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 3764 м/ч Сила
Обединето Кралство, Howden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Авионска цистерна за гориво
Евро Euro 2
Година 1999-01-01 Километража Сила 301 кс
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 17000 км Сила 425 кс
Германија
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Аеродромски автобус
Година 06/2008 Километража Сила 290 кс
Германија, Montabaur
аеродромски камион за кетеринг IVECO FFG
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Mörfelden-Walldorf
аеродромски камион за кетеринг IVECO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромски камион за кетеринг
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Starnmeer
амбулифт IVECO 120E18 / L1HALFCAB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулифт
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Starnmeer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Авионска цистерна за гориво
Евро Euro 2
Година 1999-01 Километража 83550 км Сила 300 кс
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулифт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Howden
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Машина за чистење аеродроми
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 6000 км Сила 380 кс
Данска, Hedensted
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се